Osiągnięcia szkoły w roku szkolnym 2014/15

W roku szkolnym 2014/15 uczniowie aktywnie uczestniczyli w różnorodnych konkursach. Osiągnęli następujące sukcesy:

1. Małgorzata  Parzniewska (laureatka),  Martyna Klimek (finalistka) – Wojewódzkiego Konkursu Humanista Roku 2014/15.
  2. Kamil Kraziński -laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii.
  3. Natalia Chamera – laureatka konkursu na opis pracy w wymarzonym zawodzie Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu.
  4. Szymon Głowiński – II miejsce w Konkursie pn. Bezpieczeństwo Ekologiczne Gminy Kujawsko-Pomorskie Stowarzyszenie Samorządowe SALUTARIS
  5. Natalia Chamera – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Kapelusze mają dusze, czyli portret kobiety wczoraj i dziś.
  6. Pierwsze miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt.
  7. Mateusz Górczyński – laureat konkursu internetowego Zachowaj Trzeźwy Umysł.
  8. III miejsce w międzyszkolnych zawodach piłkarskich o Puchar Orlika (chłopcy).
  9. Katarzyna Grzegorzewska – trzecie miejsce w Pierwszym Powiatowym Konkursie Piosenki Dowolnej.
  10. III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej (dziewczęta).
  11. I miejsce w powiecie w rzucie dyskiem (Katarzyna Orent).
  12. I miejsce w powiecie w skoku w dal (Natasza Zembrzuska).
  13. II miejsce w powiecie w skoku w dal (Marcin Wołczyk).
  14. III miejsce w powiecie w biegu na 100m (Jakub Kraziński).
  15. III miejsce w powiecie w biegu na 100m (Alicja Zielińska).