Get Adobe Flash player

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014

 Jak co roku przekazujemy Państwu informację o osiągnięciach uczniów naszej szkoły. Jest ich z roku na rok coraz więcej, z czego bardzo się cieszymy. Wszyscy wymienieni uczniowie otrzymali nagrody z rąk Wójta Gminy Bobrowniki podczas rodzinnego pikniku 7 czerwca 2014r. Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 Osiągnięcia uczniów Gimnazjum w Bobrownikach im. Ziemi Dobrzyńskiej

 1. Dawid Parzniewski, Adrian Chlebosz – finaliści Wojewódzkiego Konkursu Humanista Roku 2013/14.
 2. Dawid Parzniewski – finalista Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z Historii.
 3. Alii Kraziński - finalista Wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z Biologii.
 4. Trzecie miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej (Krazińska Natalia, Patyk Marta, Niedziałkowska Patrycja, Krazińska Angelika, Wojciechowska Aleksandra, Chlebosz Marta, Folop Wiktoria, Kubiak Patrycja, Zembrzuska Natasza, Parzniewska Małgorzata, Celmer Daria).
 5. Trzecie miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych (Krazińska Natalia, Patyk Marta, Kamińska Oliwia, Niedziałkowska Patrycja, Jastrzębska Aleksandra, Parzniewska Małgorzata, Gutowska Patrycja, Folop Wiktoria, Ziemecka Weronika, Celmer Daria).
 6. Trzecie miejsce Marty Patyk w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych.
 7. Trzecie miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej (Kubiak Patrycja, Pażniewska Anna, Ziemecka Weronika, Obrębska Zuzanna, Chamera Natalia, Celmer Daria, Imianowska Natalia, Jastrzębska Natalia, Chlebosz Marta, Marciniak Agata, Zembrzuska Natasza, Parzniewska Małgorzata, Klimek Martyna).
 8. Trzecie miejsce dziewcząt w turnieju piłkarskim Coca Cola Cup szczebel rejonowy (Krazińska Natalia, Gutowska Patrycja, Chlebosz Marta, Baszczewska Monika, Folop Wiktoria, Kubiak Patrycja, Wojciechowska Aleksandra, Patyk Marta, Krazińska Angelika, Iwińska Klaudia).
 9. Drugie miejsce chłopców w turnieju piłkarskim Coca Cola Cup szczebel rejonowy
  ( Gręźlikowski Wiktor, Zawidzki Jakub, Surmacki Adrian, Zalewski Damian, Przybyłowski Sebastian, Parzniewski Dawid, Gręźlikowski Aleksander, Wołczyk Marcin, Kołaczyński Adam).
 10. Drugie miejsce Patrycji Kubiak w Mistrzostwach Powiatu w skoku w dal.
 11. Drugie miejsce Marty Patyk w Mistrzostwach Powiatu w biegu na 100m.
 12. Trzecie miejsce Klaudii Iwińskiej w  Mistrzostwach Powiatu w rzucie dyskiem.
 13. Trzecie miejsce Oliwiera Laskowskiegow Mistrzostwach Powiatu w rzucie dyskiem.
 14. Trzecie miejsce Natalii Krazińskiej w Mistrzostwach Powiatu w biegu na 800m.