Get Adobe Flash player

Rozgrywki o Puchar Dyrektora rozstrzygnięte

 

Zwycięstwo klasy IIIa.

 W meczu finałowym spotkali się chłopcy z klas IIIa i IIIb. Po drugiej połowie było 5;5. Wynik meczu rozstrzygnięto w rzutach karnych (2:1). Bramki dla klasy IIIa strzelili: Patryk Stojak (3), Mateusz Dankowski (2). Dla klasy IIIb: Szymon Leszczyński (3), Łukasz Skonieczny, Przemysław Gołębiewski.

Skład drużyny IIIa: Patryk Stojak, Mateusz Dankowski, Łukasz Majda, Kamil Wiśniewski, Mateusz Wilczewski, Jakub Rybicki, Aleksy Modrzejewski.

W kategorii dziewczyn Puchar zdobyła klasa Ia. Skład drużyny: Marta Chlebosz, Weronika Ziemecka, Wiktoria Folop, Aleksandra Jastrzębska, Małgorzata Parzniewska, Agata Marciniak, Aleksandra Wojciechowska.

Gratulujemy!

 Więcej zdjęć z meczu finałowego chłopców w galerii.

 

  

 

Ostateczne wyniki rozgrywek o Puchar Dyrektora Gimnazjum w piłce nożnej:

chłopcy

I miejsce - IIIa

II miejsce - IIIb

III miejsce - Ia

Najlepszy strzelec - Patryk Stojak (12 bramek).

dziewczyny

I miejsce - Ia

II miejsce - IIa

III miejsce - IIb

Najlepszy strzelec - Patrycja Gutowska (5 bramek).