Get Adobe Flash player

Turniej Wędkarski

 

 

 17 czerwca 2013r. na łowisku specjalnym u pana Stojaka w Bobrownikach odbył się pierwszy w historii szkoły Turniej Wędkarski. Do rywalizacji stanęło jedenastu zawodników. Zawody rozpoczęto o godz. 9.00. Przewidziano dwie kategorie: najwięcej złowionych ryb oraz największa ryba. Wola walki była bardzo silna, ale ryby nie chciały współpracować z wędkarzami. W pierwszym Turnieju, który zakończył się o godz. 13.00 nie złowiono żadnej ryby, chociaż było widać, że staw jest dobrze zarybiony. No cóż, może w przyszłości będzie lepiej. Przewidziane nagrody za czołowe miejsca rozlosowano wśród zawodników. Były to kołowrotki, torby wędkarskie, siatki.

 

 

 Daniel przygotowuje wędkę na spotkanie z wieeelką rybą.

Stanowiska zajęte. W oczekiwaniu na brania.

Mateusz prezentuje sprzęt wędkarski.

Ryby nie biorą, więc Jakub się opala.

Karolowi humor dopisywał przez cały turniej.

...i już po Turnieju.