Get Adobe Flash player

III miejsce chłopców - piłka ręczna

Drużyna chłopców Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej zajęła trzeci miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców, które się odbyły 17 lipca 2015r. w Lipnie.

skład drużyny: Radosław Surmacki, Kacper Stypka, Karol Józefkowicz, Brajan Surmacki, Jakub Kraziński, Dominik Demczuk, Damian Bojarski, Łukasz Iwiński, Filip Rozpędowski, Karol Bednarski, Jakub Majewski, Sebastian Rozpędowski, Aleksander Gręźlikowski, Wiktor Wycichowski, Michał Kowalski.

Gratulujemy

III miejsce w sztafecie

20 października 2015r. uczniowie Gimnazjum w Bobrownikach im. Ziemi Dobrzyńskiej zajęli trzecie miejsce w mistrzostwach powiatu w sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się  w Skępem.

Skład drużyny: Radosław Surmacki, Łukasz Iwiński, Dominik Demczuk, Kacper Sztypka, Filip Rozpędowski, Jakub Kraziński, Michał Kowalski, Wojciech Tokarski, Jakub Grudowski, Sebastian Rozpędowski.

5 listopada wójt Gminy Bobrowniki pan Jarosław Poliwko oraz przewodniczący Rady Gminy Bobrowniki pan Tadeusz Gradkiewicz wręczyli wymienionym wyżej uczniom nagrody.

Gratulujemy

Czytaj więcej: III miejsce w sztafecie

Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły

1 czerwca 2015r. poznaliśmy zwycięzców kolejnej edycji rozgrywek pucharowych. Tym razem zwyciężyli chłopcy z klasy IIb, pokonując rywali z klasy IIa 6:1. Wśród dziewcząt sukces odniosły zawodniczki z klasy Ia z wynikiem 4:1 (z IIIa).

Czytaj więcej: Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły

Lekkoatletyczne mistrzostwa powiatu

 

 

15 maja 2015r. uczniowie wzięli udział w mistrzostwach powiatu w lekkiej atletyce. W zaciętej rywalizacji odnieśli wiele sukcesów.

Na zdjęciu obok Bartłomiej Stojak - III. miejsce w pchnięciu kulą.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Lekkoatletyczne mistrzostwa powiatu

Biegi przełajowe

 

 

 

Natalia Krazińska oraz Marta Patyk wzięły udział w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Biegach Przełajowych w Bydgoszczy, które odbyły się 3 października 2013r. Zawodniczki zajęły dobre miejsca wśród najlepszych w województwie.

Rozgrywki o Puchar Dyrektora rozstrzygnięte

 

Zwycięstwo klasy IIIa.

 W meczu finałowym spotkali się chłopcy z klas IIIa i IIIb. Po drugiej połowie było 5;5. Wynik meczu rozstrzygnięto w rzutach karnych (2:1). Bramki dla klasy IIIa strzelili: Patryk Stojak (3), Mateusz Dankowski (2). Dla klasy IIIb: Szymon Leszczyński (3), Łukasz Skonieczny, Przemysław Gołębiewski.

Skład drużyny IIIa: Patryk Stojak, Mateusz Dankowski, Łukasz Majda, Kamil Wiśniewski, Mateusz Wilczewski, Jakub Rybicki, Aleksy Modrzejewski.

W kategorii dziewczyn Puchar zdobyła klasa Ia. Skład drużyny: Marta Chlebosz, Weronika Ziemecka, Wiktoria Folop, Aleksandra Jastrzębska, Małgorzata Parzniewska, Agata Marciniak, Aleksandra Wojciechowska.

Gratulujemy!

 Więcej zdjęć z meczu finałowego chłopców w galerii.

 

  

Czytaj więcej: Rozgrywki o Puchar Dyrektora rozstrzygnięte