Get Adobe Flash player

Osiągnięcia sportowe w latach 2001-2007

                      Zestawienie wyników sportowych                    

uczniów Gimnazjum w Bobrownikach

w latach 2001 – 2007

 

     

2001/2002

  • V miejsca w powiecie dziewcząt i chłopców w indywidualnych biegach przełajowych
  • IV miejsce chłopców i II miejsce dziewcząt w powiecie w sztafetowych biegach przełajowych
  • V miejsce chłopców w powiatowych zawodach unihokeja
  • V miejsce chłopców oraz IV miejsce dziewcząt w powiatowych drużynowych  zawodach tenisa stołowego
  • VIII miejsce chłopców w powiatowych zawodach piłki siatkowej
  • VI miejsca chłopców i dziewcząt w powiatowych zawodach piłki ręcznej
  • IV miejsce chłopców oraz III miejsce dziewcząt w powiatowych zawodach piłki nożnej
  • VII miejsce chłopców oraz VI miejsce dziewcząt w indywidualnych powiatowych zawodach tenisa stołowego
  • V miejsca chłopców oraz dziewcząt w powiatowych zawodach LA
  • Dziewiąte miejsce w mistrzostwach woj. kujawsko- pomorskiego w rzucie oszczepem (Łukasz Obrębski)
  • Drugie miejsce sztafety 4x100m w mistrzostwach powiatu lipnowskiego
  • Drugie miejsce w skoku wzwyż w mistrzostwach powiatu (Anna Uzarska)
  • Drugie miejsce w mistrzostwach powiatu w unihokeju dziewcząt
  • Drugie miejsce w mistrzostwach powiatu w tenisie stołowym chłopców
  • Trzecie miejsce w biegu na 100m w mistrzostwach powiatu (Anna Buler)
  • Trzecie miejsce w biegu na 300m w mistrzostwach powiatu (Michał Kulpa)
  • Trzecie miejsce w tenisie stołowym dziewcząt

2002/2003

 

 

  • Pierwsze miejsce dziewcząt w mistrzostwach powiatu w tenisie stołowym
  • Drugie miejsce dziewcząt w tenisie stołowym w zawodach rejonowych
  • Czwarte miejsce dziewcząt w tenisie stołowym w półfinale mistrzostw woj. kujawsko- pomorskiego
  • Pierwsze miejsce w biegach przełajowych w mistrzostwach powiatu dziewcząt (Anna Uzarska)
  • Pierwsze miejsce w skoku wzwyż w mistrzostwach powiatu (Anna Uzarska)
  • Drugie miejsce w mistrzostwach powiatu w piłce nożnej halowej chłopców
  • Drugie miejsce w mistrzostwach powiatu w Lidze LA
  • Drugie miejsce w mistrzostwach powiatu w biegu na 600m (Monika Nowińska)
  • Trzecie miejsce w biegu przełajowym na 2000m w mistrzostwach powiatu (Arkadiusz Zapiec)
  • Trzecie miejsce w biegu przełajowym na 3000m w mistrzostwach powiatu Krzysztof Bonowicz
  • Trzecie miejsce w biegu LA na 1000m w mistrzostwach powiatu (Arkadiusz Zapiec)
  • Trzecie miejsce w pchnięciu kulą w mistrzostwach powiatu (Jacek Kalinowski)
  • Trzecie miejsce w skoku wzwyż w mistrzostwach powiatu (Piotr Frej)
  • Trzecie miejsce w rzucie dyskiem w mistrzostwach powiatu  (Mirosława Doroszuk)

 

2004/2005  

  • Pierwsze miejsce w mistrzostwach LA powiatu w pchnięciu kulą (Jacek Kalinowski)
  • Pierwsze miejsce w mistrzostwach LA powiatu w skoku wzwyż (Michał Urbański)
  • Pierwsze miejsce w mistrzostwach LA powiatu w rzucie dyskiem (Mirosława Doroszuk)
  • Drugie miejsce w mistrzostwach LA powiatu w skoku wzwyż (Łukasz Gołębiewski)
  • Drugie miejsce w mistrzostwach LA powiatu w rzucie oszczepem (Iwona Kopczyńska)
  • Drugie miejsce sztafety przełajowej w mistrzostwach powiatu
  • Drugie miejsce w mistrzostwach LA powiatu w biegu na 1000m (Przemysław Kraziński)
  • Trzecie miejsce w indywidualnych biegach przełajowych w mistrzostwach powiatu (Arkadiusz Zapiec)
  • Trzecie miejsce w indywidualnych biegach przełajowych w mistrzostwach powiatu (Monika Nowińska)
  • Trzecie miejsce w mistrzostwach LA powiatu w biegu na 100m (Bartosz Majewski)
  • Trzecie miejsce w mistrzostwach LA powiatu w skoku wzwyż (Katarzyna Nowak)
  • Drugie miejsce  w pchnięciu kulą w wojewódzkich zawodach LA o Puchar Samsunga (Jacek Kalinowski)
  • Drugie miejsce w skoku wzwyż w wojewódzkich zawodach LA o Puchar Samsunga (Michał Urbański)

 

2005/2006  

  • Pierwsze miejsce dziewcząt  w piłce nożnej w zawodach powiatowych

 

 

 

Mistrzynie powiatu w piłce nożnej (Marta Kunicka, Iza Gradkiewicz, Magda Dąbrowska, Anna Kubiak, Magda Nowakowska, Karolina Uzarska, Beata Majda, Iwona Kopczyńska, Anna Grzegorzewska, Samanta Krazińska, Karolina Leszczyńska, Olga Gutowska, Paulina Bonowicz)

 

  • Piąte miejsce dziewcząt w piłce nożnej w półfinałach mistrzostw województwa
  • Pierwsze miejsce Jacka Kalinowskiego w pchnięciu kulą w mistrzostwach powiatu
  • Pierwsze miejsce Jacka Kalinowskiego w pchnięciu kulą w mistrzostwach województwa kujawsko-pomorskiego

 

 

 

 

Jacek Kalinowski mistrz województwa kujawsko-pomorskiego w pchnięciu kulą

 

 

  • Ósme miejsce Jacka Kalinowskiego w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w pchnięciu kulą
  • Pierwsze miejsce Bartosza Majewskiego w biegu na 100m w mistrzostwach powiatu.

 

 

 

 

Bartosz Majewski mistrz powiatu w biegu na 100m

 

  • Pierwsze miejsce Michała Urbańskiego w skoku wzwyż w mistrzostwach powiatu
  • Pierwsze miejsce Joanny Wolman w skoku wzwyż w mistrzostwach powiatu.

 

 

 

 

 

Od lewej Patryk Kozłowski -  wicemistrz powiatu w rzucie oszczepem, Michał Urbański -  mistrz powiatu w skoku wzwyż, Mirosława Doroszuk i  Joanna Wolman -  mistrzynie  powiatu w skoku wzwyż

 

  • Pierwsze miejsce Mirosławy Doroszuk w rzucie dyskiem w mistrzostwach powiatu 

 

 

  

Mirosława Doroszuk -  mistrzyni powiatu lipnowskiego w rzucie dyskiem

 

  • Drugie miejsce Katarzyny Nowak w skoku wzwyż w mistrzostwach powiatu
  • Drugie miejsce Patryka Kozłowskiego w rzucie oszczepem w mistrzostwach powiatu
  • Drugie miejsce Samanty Krazińskiej w biegu na 800m

 

 

 

 

Samanta Krazińska - wicemistrzyni powiatu w biegu na 800m

 

  • Trzecie miejsce Adama Klimka w rzucie dyskiem w mistrzostwach powiatu
  • Trzecie miejsce sztafety szwedzkiej dziewcząt w mistrzostwach powiatu

 

 

 

Sztafeta szwedzka dziewcząt zajęła trzecie miejsce w powiecie(Karolina Leszczyńska, Katarzyna Kozłowska, Edyta Domagalska, Katarzyna Nowak)

 

  • Drugie miejsce chłopców w Lekkoatletycznej Lidze Szkół w mistrzostwach powiatu
  • Jedenaste miejsce chłopców w Lekkoatletycznej Lidze Szkół w mistrzostwach województwa kujawsko-pomorskiego.

 

 

2006/2007   

 

 

  • Trzecie miejsce Katarzyny Kozłowskiej w indywidualnych biegach przełajowych w mistrzostwach powiatu.

 

 

 

 

Katarzyna Kozłowska wbiega na metę po trzecie miejsce w biegach przełajowych w powiecie

 

 

  • Piąte miejsce Przemysława Krazińskiego w indywidualnych biegach przełajowych
  • Udział w finale województwa w biegach przełajowych  (Katarzyna Kozłowska i Przemek Kraziński)

 

 

 

Kasia Kozłowska i Przemek Kraziński przed biegiem w mistrzostwach województwa