Get Adobe Flash player

Sportowe osiągnięcia uczniów

Uczniowie Gimnazjum w Bobrownikach wzięli udział w Zespołowych  (16.05.2016r.) i Indywidualnych  (11.05.2016r.) Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych w Skępem.

Wyniki zespołowe:

Chłopcy II miejsce

Radosław Surmacki, Jakub Majewski, Dominik Demczuk, Kacper Stypka, Sebastian Rozpędowski, Filip Rozpędowski, Jakub Kraziński, Łukasz Iwiński, Wiktor Rutkowski, Karol Bednarski, Aleksander Gręźlikowski, Michał Kowalski, Wojciech Tokarski, Bartosz Leśniewski, Bartosz Kamiński

Dziewczęta III miejsce

Julita Kunicka, Klaudia Stefańska, Alicja Zielińska, Weronika Zawidzka, Malwina Rutkowska, Patrycja Kopczyńska, Wiktoria Demczuk, Julia Jaromirska, Maja Ostrowska, Klaudia Iwińska, Katarzyna Orent, Marta Winnicka, Natasza Zembrzuska

Wyniki indywidualne:

I miejsca

Klaudia Iwińska – pchnięcie kulą

Katarzyna Orent – rzut dyskiem

Natasza Zembrzuska – skok w dal

II miejsca

Kacper Sztypka – rzut dyskiem

Patrycja Kopczyńska – rzut oszczepem

Sebastian Rozpędowski – bieg na 100m

III miejsca

Jakub Kraziński – bieg na 100m

Filip Rozpędowski – bieg na 300m

Wojciech Tokarski – rzut oszczepem